10 Aralık 2008 Çarşamba

Topuklu Topuksuz 2009 Çizmeler Çizme Modelleri

Topuklu Topuksuz 2009 Çizmeler Çizme Modelleri
Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezi çizmelerden, 2008/2009 Sonbahar kış koleksiyonlarına ait tasarımlardan en çok beğenilen en iyi dokuz modeli sunuyoruz. Yüksek topuklu bu çizmeler kış aylarında estetik bir görünüm kazandıracak çok önemli bir unsur. Dize gelen binici çizmeleri ve klasik bir görünüme sahip topuklu çizmeler bu 2008/2009 Sonbahar kış sezonunun çizme modasını belirliyor. Farklı tasarımların da yer aldığı çizme modellerinde, derinin yanı sıra süet de oldukça fazla kullanılmış. Yüksek topuklu çizmeler, oldukça hoş bir görünüm sağlıyorBrian Atwood - Kırmalı deri çizme,Bally - Süet Platform çizme,Alexandra Neel - Nikita Platform çizme.


Bruno Frisoni - Deri çizme,Chanel - Düğmeli siyah-beyaz deri çizme,Christian Louboutin - Deri-süet karışımı çizme.


Giorgio Armani - Çift renkli bileğe kadar platform çizme,Emilio Pucci - Özel patentli deri platform çizme,Diane von Furstenberg - Deri çizme.

2008-2009 Sonbahar/Kış ayakkabı ve çizme modellerinde düzlerin gelmesi bir kısım insanı mutlu etmeyecek, ancak diz üstü modeller kışın yeni kısa botu olacak.
Modada en hızlı değişen ayakkabı trendleri oluyor. Topuk, burun, renk ve materyal toplamı, imalat senesini mutlaka ele veriyor.

2008-2009 Sonbahar/Kış ayakkabı çizme modelleri.

- Düz modeller gündüz ve gece giyilecek.


Az Topuklu ÇizmelerTopuksuz Çizmeler


Paylaş

0 Yorum:

Yorum Gönder