28 Ağustos 2012 Salı

Begendiginiz erkegi tavlamanin yolu !

Begendiginiz erkegi tavlamanin yolu !


Hedefindeki erkekten kolay kolay vazgeçmeyen, iddialı kadınlardansanız; fiziksel temastan çekinmemeniz gerekiyor. Tabii yeni tanıştığınız centilmen bir erkek, ani fiziksel yakınlaşmaları pek de sıcak karşılamayabilir fakat akıllıca yapılan markajlar, etkin sonuçlar getirecektir.
Onunla konuşurken yaklaşmaktan, gözlerine bakmaktan çekinmeyin. Yan yana otururken, birlikte herhangi bir şeye bakma şansınız olursa ( iPad, gazete, rapor, kol saati, vs... ) ufak dokunuş ve temaslara yer verin ama ona bununla ilgili bir tebessümde bulunmayın, şeytanca dokunuşların gizemini bozmayın... Bu sinsi temaslar öncesi seksi bir parfüm sürmeyi de ihmal etmemelisiniz.

Kendinizi belli edin 
Özellikle kadın ve erkeklerin birlikte olduğu, kalabalık davet ve parti ortamlarında hoşunuza giden bir erkekle flört etmek isterseniz her şeyden önce buraya bir kadınla gelip gelmediğinden emin olmalısınız, ne de olsa onun ilgisini çekmek ve flört etmeye başlamak için cesaret gerektiren riskli girişimlerde bulunmaya hazırsınız. 

Bu tarz ortamların klasiği haline gelmiş olan çapkın, kaçamak ama genellikle bir sonuca götürmeyen bakışmalar yerine kendinizi ona belli etmek için yeni bir şeyler deneyebilirsiniz. Yanından geçerken aniden durup sigaranızı yakmasını isteyin, omzuna hafifçe çarpın ve gözlerinizi gözlerine dikip seksi bir 'pardon' deyin, elinizdeki içki kadehini uzatıp elbise veya ayakkabınızda herhangi bir şeyi düzeltiyormuşçasına birkaç saniyeliğine tutmasını rica edin. Burada en önemli nokta, bunları çok hızlı bir şekilde yaptıktan sonra sizinle o an konuşmasına fırsat vermeden, ortamdan derhal uzaklaşıp kalabalığın arasında kayboluyor olmanız. Ama sizi de uzaktan görebiliyor olmalı... Erkeklerin yaşamlarına bir anda giren kadınlara karşı zaafı vardır. Sizden hoşlandıysa bakışlarını üzerinizden alamayacak, bir şekilde yanınıza gelip konuşacaktır! 

Konuşmayı hep erkekler mi başlatacak? 
çoğu erkek, direkt ve samimi olan kadınlardan hoşlanır. Yanına gidin, rahat tavırlarla yerleşin, oturun ve onu sanki uzun zamandır tanıyormuşcasına, doğal bir soru yöneltin. Akşamının nasıl geçtiğini sorun, mekanla ilgili bir soru yöneltin ya da herhangi bir konuda muhabbeti açın. Konu konuyu açacaktır, hiç merak etmeyin! Kim demiş ilk konuşmayı her zaman erkekler yapacak diye? Konuşmayı başlatan kadın olmak, aslında uygulaması en basit olan 'cesaret gerektiren' flört taktiği... Konuşmalarınızın arasında üzerindeki gömleği, saç stilini veya onunla ilgili başka bir şeyi ön plana çıkararak ufak övgülere de yer verin, emin olun ki hoşuna gidecektir... 

Kendiniz olun, her zaman kazanırsınız!çoğumuz yanımızdaki erkeğin ilgisini çekebilmek ve onunla flört edebilmek adına olmadığımız kişiliklere bürünüyor, ufak tefek yalan ve abartılara yer vermekten çekinmiyoruz. Yeni tanıştığınız bir erkekle devamında özel ve orijinal bir şeyler paylaşmak istiyorsanız, her şeyden önce sizin de 'orijinal' olmanız gerekiyor. Orijinalliğinizin yanına samimiyetinizi de eklerseniz, emin olun ki ona göstermeye çalıştığınız muhteşem ama yapay karakterden çok daha fazla etki bırakmış olacaksınız... 

Biraz da yaramaz olmak gerekiyor... 
Bulunduğunuz ortam gürültülüyse, ona söyleyeceklerinizi kulağına fısıldayabilirsiniz. Bu ne demek? Dudaklarınızın onun kulaklarına yanlışlıkla değmesi demek tabii... O konuşurken de onu duymuyormuş gibi yapıp kulağınıza fısıldaması için onu yönlendirin. Size bir şeyler anlatadursun, siz o esnada elinizi dizine veya omzuna koyabilirsiniz. 

Onu dinlerken saçınızı kıvırın, dudaklarına odaklanın, parmaklarınızı elinizdeki kadehte usulca gezdirin. Dengenizi kaybedin, sizi tutmasını sağlayın. 

Karşılıklı otururken hiç farkında değilmişsiniz gibi ayaklarınızı ayaklarına değdirin ve pozisyonunuzu bozmayın. Bu da onu heyecanlandıracaktır. 

Muhabbet ilerleyip biraz samimileşince yeni bir parfüm denediğinizi, onun da fikrini almak istediğinizi söyleyin. Avuç içinizi ona uzatın ve koklamasını rica edin. Muhtemelen kokuyu alamadığını söyleyecektir çünkü aslında parfümü avuç içinize önceden sıkmamış olacaksınız. Şimdi de; kokuyu daha rahat alabilmesini sağlamak için boynunuza yönelmesine izin verme sırası var tabii...
Paylaş

0 Yorum:

Yorum Gönder