18 Temmuz 2012 Çarşamba

Güral Porselen Yemek Takımları

Güral Porselen Yemek Takımları
Güral porselen 1989 yılında kurulmuş olan ve Kütahya’nın yıllara dayanan tecrübelerininde birleşmesi ile 2000 yılında harika porseleni yaratmıştır. Güral porselenin kalitesi ürünlerinde en son teknolojiyi kullanmasından ve ürün çeşitliliğinden üretim kapasitesininde oldukça fazla olmasından da anlaşılmaktadır. Üstelik kalitesi de İso 9001 belgesi ile kanıtlanmış olan bir markadır güral porselen. Bu şekilde kendini bir anda en yüksek kalite ve konuma getirmiş olan güral porselen bu yerini kimselere kaptırmamaktadır. Aksine her geçen yıl daha farklı yaratıcı tasarımları ile siz muşterilerinin hem memnuniyeti hem zevkine uygun hatta sağlığını da düşünerek her yıl yeni koleksiyonlarını sizlerin beğenisine sunmaktadır. Zaten modellerinden de anlaşılacağı gibi eşsiz tasarımlara imza atan güral porselen evinizde yemek masalarınızı süsleyecektir. 
Herşey de siyahı tercih eden bayanlar vardır yemek takımlarınızda siyah olabilir çok şık durabilir fakat bunu şık göstermek güral porselenin işidir baksanıza siyah desenleri ile ne kadar da hoş görünen bir yemek takımı modeli tasarlamış hayır diyemeyeceksiniz.
Harika bir yemek takımı modeli ile karşınızdayız harika dediğimizden de anlayacaksınız ki bu model yemek takımı güral porselenin koleksiyonlarından bir tanesi olmaktadır keyifle karnınızı doyurmanıza yardımcı olacağından eminiz.
Bu model siyah ve asimetrik desenleri ile göz kamaştıran muhteşem bir görüntüye sahip spor tarzda yemek takımı modelleri tercih eden bayanlar seçim yaparken zorlanmaktadır artık zorlanmayacaksınız güral porselen bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.
Evet güral porselenin her şekilde kolaylık sağlaycak olan bu yemek takımını sizlerde çok beğenceksiniz çünkü bu yemek takımı başka yemek takımlarının aksine içerisinde bir çok parça bulundurmaktadır bunlardan bir tanesi salata tabağı ki masalarda olmazsa olmazlardan bir tanesi sizi de çok memnun edecek.
Görüntüsünden de anlaycağınız gibi hem şık hem de canlı bir görüntü yaratan bu yemek takımı deseni ve tasarımı ile bir harika görünmektedir evinizin olmazsa olmazlarından olan yemek takımlarını almadan önce güral porselen mağazalarına gidebilirsiniz.
Yemek takımı evlerimizin olmazsa olmazlarından bir tanesidir mutlaka her evde bir yemek takımı bulunmaktadır hem kendimiz açısından hemde gelen misafirlerimiz açısından bu yüzden en yakın güral porselen mağazalarından almadıysanız bir yemek takımı alabilirsiniz.
Bu göz kamaştıran yemek takımı modeli güral porselenin bu yıl ki koleksiyonlarından bir tanesi olmaktadrı dore renkler ile desenler verilmiş olan harika yemek takımı masanızı olduğundan daha şık gösterecektir bunu anlamanızın tek yolu denemenizdir.
Yuvarlak desenleri ve bir kaç rengi içinde barındıran bu muhteşem yemek takımı modelini güral porselen mağazalarında bulabilirsiniz altı kişilik olan bu yemek takımının çatal bıçak kaşık takımı da içinde bulunmaktadır daha ekonomiktir.
Misafirlerinize harika bir yemek masası hazırlamak istiyorsanız buna öncelikle yemek takımlarınızdan başlamanız gerekmektedir daha dikkat çekici bir masa olmasını sağlayabilirsiniz örneğin bu şekilde bir yemek takımı modeliniz varsa istediğiniz i başarmışsınız demektir.
Genelde yuvaarlak yemek takımı modelleri daha çok bulunmaktaydı ama artık öyle değil bir çok modelde asimetrik, geometrik aklınıza gelebilecek bir çok tasarım artık günümüze sunulmaktadır sizde yuvarlak yemek takımları yerine farklı takımlar isterseniz güral porselende bulabilirsiniz.
Güral porselen mağazalarında söylediğimiz gibi birbirinden farklı yemek takımları bulunmaktadır bunlardan bir tanesi de bu şeker mi şeker desenleri ve farklı modeli ile bu yemek takımıdır çok tatlı bir görünümü olan bu yemek takımının modeli de bir harika.
Yemek takımı modelleri daha sade daha renksiz olması yerine daha canlı renkler ve modelleri tercih etmeyi denediniz mi hiç denemediyseniz bir an önce güral porselen mağazalarına giderek harika renklerde ve modellerde şık yemek takımlarını bulabilirsiniz.
Paylaş

0 Yorum:

Yorum Gönder